Editura UPG Ploieşti
     
    

1. Despre noi
2. Regulamente
     Redactori şi referenţi ştiinţifici ai Editurii Universitătii Petrol-Gaze din Ploieşti
     Redactori şi referenţi ştiinţifici ai Editurii Universitătii Petrol-Gaze din Ploieşti, domeniul Filologie
3. Publicații tipărite
4. Publicații electronice
5. Colecții
6. Buletine / Jurnale / Reviste știinţifice
7. Modalități de distribuire și comercializare
Târgul de Carte Gaudeamus Radio România 2020

Home : 2. Regulamente : Redactori şi referenţi ştiinţifici ai Editurii Universitătii Petrol-Gaze din Ploieşti, domeniul Filologie :
  1. Toma Irina, conf. univ. dr., director de departament, UPG Ploieşti, itoma55@yahoo.com
  2. Dobrinescu Anca-Mihaela, prof. univ. dr., UPG Ploieşti, adobrinescu63@yahoo.com
  3. Ionescu Arleen-Nerissa, prof. univ. dr., UPG Ploieşti, arleen_ionescu@yahoo.com 0731808136
  4. Tomescu Domnița, prof. univ. dr., UPG Ploieşti, pensionar, domnita_tomescu@yahoo.com
  5. Coculescu Steluța, conf. univ. dr., UPG Ploieşti -, pensionar, steluta_coculescu@hotmail.com
  6. Costea Diana, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, (secretar de redacție), dianacostea2001@hotmail.com
  7. Gafu Maria-Cristina, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, (editor), cristina_gafu@yahoo.com
  8. Iridon Cristina, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, cristinairidon@yahoo.com
  9. Neagu Maria-Ionela, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, (editor executiv), ionela.neagu06@yahoo.com
  10. Nica Marius, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, mariusnica7@yahoo.com
  11. Nicolae Oana-Adina, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, adina.nicolae@romanianmetaphorresearch.org
  12. Presadă Diana, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, dianapresada@yahoo.com
  13. Rînciog Diana, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, diana_rinciog@yahoo.com
  14. Stoian Silvia, conf. univ. dr., UPG Ploieşti, silviagks@yahoo.com
  15. Duma Mihaela, lector univ. dr., UPG Ploieşti, mihaela.duma@ymail.com
  16. Ilie Loredana, lector univ. dr., UPG Ploieşti, ilie_loredana_nicoleta@yahoo.com
  17. Jieanu Ioana, lector univ. dr., UPG Ploieşti, oana27ph1@yahoo.com
  18. Netedu Loredana, lector univ. dr., UPG Ploieşti, (redactor șef), lorenetedu@yahoo.com
  19. Roșca Alina, lector univ. dr., UPG Ploieşti, alina.rosca@upg-ploiesti.ro
  20. Trifan Mihaela, lector univ. dr., UPG Ploieşti, (membru în comitetul de redacție), mihaela_claudia_iancu@yahoo.com

    < niciun produs >

 

Copyright © Editura UPG Ploieşti. All rights reserved.